SUP

Stand up paddle trenažer umožňuje práci na zefektivnění Vašeho záběru a ideálním postoji na prkně. Dalším benefitem je zlepšení Vaší fyzické výkonnosti, která jde ruku v ruce s pravidelnými a všestrannými tréninky.

Hlavní přednostní trenažeru je jeho provedení a tvar podobný paddleboardu.

Naše trenažery jsou vyvíjeny s maximální precizností a důrazem na kvalitní a robustní konstrukci, která umožňuje 100% nasazení během výkonu. Neméně potřebnou součástí je elektronický display, nastavitelný dle Vašich individuálních preferencí a umožňující vyhodnocování Vašeho výkonu v reálném čase.

Kayakpro se od roku 2022 stává partnerem mezinárodní kanoistické federace ICF a ve stejném roce se uskutečnil první zimní světový pohár on-line, kde proti sobě závodili sportovci ze všech zemí. V následujících letech je očekáván rozvoj tohoto typu soutěží na mezinárodní scéně.

Další přidanou hodnotou je možnost interaktivního tréninku ve virtuálním prostředí skrze Vaši televizi. Více informací o této prémiové funkci zde.

Je vhodný pro trénink profesionálních sportovců i sportovních příznivců. V oblasti vrcholového sportu je nejčasněji využíván pro speciální trénink :

Podívejte se na video níže.

© 2022 Prémiové trenažery Kayak pro
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!